2014-03-29 00:00 Jakub Szymczak, fot. Adam Ciereszko

Piłkarze Lecha po meczu z Legią

Karol Linetty, Kasper Hamalainen i Marcin Kamiński po meczu Legia Warszawa - Lech Poznań, który zakończył się wygraną gospodarzy 1:0.

Karol Linetty

Nie powinniśmy tu przegrać. Przez całą drugą połowę siedzieliśmy na nich, mieliśmy sporo sytuacji i nawet jeśli nie były one stuprocentowe, to coś z tego powinniśmy strzelić. Po przerwie zrezygnowaliśmy z długich podań, zaczęliśmy lepiej operować piłką po podłożu i to przynosiło efekt. Zabrakło tylko bramki. Nad skutecznością na pewno musimy popracować.

Kasper Hamalainen

To był dobry mecz w naszym wykonaniu. Zaczęliśmy wprawdzie trochę nerwowo i gra nam się nie układała z początku, ale z każdą minutą się rozkręcaliśmy. Zwłaszcza w drugiej połowie momentami mieliśmy przygniatającą przewagę i powinniśmy strzelić przynajmniej jednego gola. Przegraliśmy, ale ten mecz pokazał, że różnica między nami nie jest tak duża jak wskazywałaby ligowa tabela. Do końca sezonu jeszcze wszystko może się zdarzyć.

Marcin Kamiński

Przegrywamy po golu, który nie powinien być uznany. Byłem faulowany przez Radovica. Serb zrobił to bardzo sprytnie, ale sędziowie powinni to wychwycić. Po meczu arbiter przyznał się do błędu. Na Legii zagrałem po raz trzeci i jak dotąd był to nasz najlepszy mecz. Zdecydowanie lepszy niż ten, który wygraliśmy po golu Artjomsa. Zdominowaliśmy Legię na jej boisku i myślę, że mimo porażki pokazaliśmy, że losy tytułu nie są jeszcze rozstrzygnięte. Po podziale wszystko będzie możliwe, ale koniecznie musimy wygrać dwa pozostałe do końca mecze, by ta różnica się nie powiększyła.