Do meczu z Piastem Gliwice pozostały tylko 4 dni. Lechici do niedzielnego spotkania przygotowują się już w coraz większym składzie. Ze zgrupowań reprezentacji nie dotarli jeszcze tylko Kasper Hamalainen, Gergo Lovrencsics i Luis Henriquez.
Do meczu z Piastem Gliwice pozostały tylko 4 dni. Lechici do niedzielnego spotkania przygotowują się już w coraz większym składzie. Ze zgrupowań reprezentacji nie dotarli jeszcze tylko Kasper Hamalainen, Gergo Lovrencsics i Luis Henriquez.
Dwaj pierwsi w Poznaniu zameldują się dzisiaj. Nieco gorzej wygląda sytuacja Panamczyka, który jeszcze dziś w nocy czasu polskiego wystąpił w zespole narodowym. Jego powrót jest planowany dopiero na czwartek.
Do klubu powrócili reprezentanci Polski. Karol Linetty, Tomasz Kędziora i Dariusz Formella dzisiaj odbyli jedynie trening regeneracyjny, ale od jutra będą już pracować na pełnych obciążeniach. Z całym zespołem trenują już Dawid Kownacki, Jan Bednarek oraz Jakub Serafin.
Ta trójka w miniony czwartek zagrała w towarzyskim meczu reprezentacji do lat 19 w Turcji, który zakończył się porażką Polaków 1:2. - Pod względem fizycznym czujemy się dobrze. Gorzej wygląda to pod względem psychicznym. To kolejne wyjazdowe spotkanie z Turkami, w którym zostaliśmy wyrolowani. Sędziowie robili wszystko, by gospodarze wygrali i swój cel osiągnęli - nie kryje Jan Bednarek.
W zajęciach z całym zespołem uczestniczą także Paulus Arajuuri, Marcin Kamiński, Szymon Pawłowski oraz Vojo Ubiparip. W minionym tygodniu ta czwórka trenowała indywidualnie i dopiero dochodziła do pełnej sprawności.
- Takie były założenia przed przerwą na mecze reprezentacyjne. Chcieliśmy, aby ci piłkarze uporali się ze swoimi urazami i to się udało. Sukcesywny powrót piłkarzy po kontuzjach bardzo nas cieszy. Grupa rośnie i miewa się dobrze - cieszy się asystent trenera, Tomasz Rząsa.
Arajuuri, Kamiński, Pawłowski oraz Ubiparip będą już brani pod uwagę przy ustalaniu składu na niedzielne spotkanie w Gliwicach. Mecz z Piastem rozpocznie się o godzinie 18:00.
Zapisz się do newslettera